Uroczystości Patronalne w naszej Parafii

W SOBOTĘ, 12 maja – rozpoczną się uroczystości Patronalne naszej Parafii całodzienną adoracją Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 9:00 i trwać będzie do godziny 17:00.

O godz. 9:00 Msza święta w intencji chorych, na której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

Na tę Mszę świętą zapraszamy szczególnie osoby starsze i chore. Bardzo serdecznie prosimy znajomych, sąsiadów, aby w miarę możliwości udzielili pomocy tym osobom w dojściu do kościoła na Mszę świętą. Osoby, które przyjmą sakrament namaszczenia chorych prosimy o przygotowanie kartek z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania. Pod chórem będzie koszyk, aby złożyć te kartki.

Po Mszy świętej o godz. 18:30 (ok. godz. 19:15) Procesja Różańcowa wokół osiedla do 5 Ołtarzy. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty i stowarzyszenia istniejące przy naszej Parafii, a szczególnie prosimy wiernych do wzięcia udziału w procesji. Zadbajmy o wystrój naszych mieszkań, który będzie wyrazem naszej wiary a liczny udział w procesji świadectwem naszej miłości do Maryi. Na procesję przychodzimy z gromnicami.

Po procesji wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe.

W NIEDZIELĘ, 13 maja –  Święto patronalne naszej Parafii – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

- O godz. 9:30 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania młodzieży klas III gimnazjalnych

- O godz. 11:00 Msza św. dla dzieci z klas IV w Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej

- O godz. 12:30 Suma Odpustowa ku czci NMP Fatimskiej