W piątek (12 maja) – przypada w naszej Parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu – wystawienie po Mszy św. o godz. 7:00 i trwać będzie do godz. 17:00 oraz rozpoczną się Uroczystości Patronalne naszej Parafii – po Mszy św. o godz. 18:30 Procesją Fatimską wokół osiedla do 5 ołtarzy. Na procesję przychodzimy z gromnicami. Po procesji nabożeństwo majowe.

Ołtarze na procesję przygotowują:

I     Kościół Domowy

II    Legion Maryi

III   Apostolstwo Dobrej Śmierci

IV  Ruch Szensztacki

V   Matki i Ojcowie Żywego Różańca

Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty i stowarzyszenia istniejące przy naszej Parafii, a szczególnie prosimy wiernych do wzięcia udziału w procesji. Zadbajmy o wystrój naszych mieszkań, który będzie wyrazem naszej wiary a liczny udział w procesji świadectwem naszej miłości do Maryi.

W sobotę (13 maja) –  Uroczystość Patronalna naszej Parafii – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy oraz 42. rocznica zamachu na św. Jana Pawła II.

Program dnia:

  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6:10.
  • O godz. 14:30 Droga Krzyżowa z Maryją. O 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Msze święte sprawowane będą o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 12:00, 17:00 i 18:30.

O godz. 9:30 Msza święta, na której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Na tę Mszę świętą zapraszamy szczególnie osoby starsze i chore. Bardzo serdecznie prosimy znajomych, sąsiadów, aby w miarę możliwości udzielili pomocy tym osobom w dojściu do kościoła na Mszę świętą. Osoby, które przyjmą sakrament namaszczenia chorych prosimy  o przygotowanie kartek z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania. Pod chórem będzie koszyk, aby złożyć te kartki.

O godz. 12:00 serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą Odpustową ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

Matko Boża Fatimska, módl się za nami!