W czwartek (12 maja) – przypada w naszej Parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu – wystawienie po Mszy św. o godz. 7:00 i trwać będzie do godz. 17:00 oraz rozpoczną się Uroczystości Patronalne naszej Parafii – po Mszy św. o godz. 18:30 Procesją Fatimską wokół osiedla do 5 ołtarzy. Na procesję przychodzimy z gromnicami. Po procesji nabożeństwo majowe.

Ołtarze na procesję przygotowują:

I     Kościół Domowy (ul. Ku Wiatrakom 5)

II    Legion Maryi (ul. A. G. Siedleckiego 33)

III   Apostolstwo Dobrej Śmierci (ul. A. G. Siedleckiego 21)

IV  Ruch Szensztacki (ul. A. G. Siedleckiego 7)

V   Matki i Ojcowie Żywego Różańca (ul. Ogrody 19)

Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty i stowarzyszenia istniejące przy naszej Parafii, a szczególnie prosimy wiernych do wzięcia udziału w procesji. Zadbajmy o wystrój naszych mieszkań, który będzie wyrazem naszej wiary a liczny udział w procesji świadectwem naszej miłości do Maryi.

W piątek (13 maja) –  Uroczystość Patronalna naszej Parafii – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy oraz 41. rocznica zamachu na Jana Pawła II.

Program dnia:

  • Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6:10.
  • O godz. 14:30 Droga Krzyżowa z Maryją. O 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Msze święte sprawowane będą o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 17:00 i 18:30.

O godz. 9:30 Msza święta, na której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Na tę Mszę świętą zapraszamy szczególnie osoby starsze i chore. Bardzo serdecznie prosimy znajomych, sąsiadów, aby w miarę możliwości udzielili pomocy tym osobom w dojściu do kościoła na Mszę świętą. Osoby, które przyjmą sakrament namaszczenia chorych prosimy  o przygotowanie kartek z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania. Pod chórem będzie koszyk, aby złożyć te kartki.

O godz. 18:30 serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą Odpustową ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy św. nabożeństwo majowe i procesja odpustowa wokół kościoła.

Matko Boża Fatimska, módl się za nami!