Matko Boża Różańcowa, módl się za nami!

1. Dzisiaj przypada Światowa Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny w Kościele, który przeżywamy pod hasłem: Będziecie moimi świadkami” (Dzieje Apostolskie 1, 8). Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiary na tacę na Papieskie Dzieła Misyjne. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Dzisiaj o godz. 18:30 Msza św. w intencjach czcicieli św. O. Pio, a po Eucharystii nabożeństwo ku czci św. stygmatyka.

3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do naszej świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17:45 młodzież i dorosłych, a dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:40.

4. Nadchodzący listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W zakrystii można składać wymienianki jednorazowe za zmarłych, które odmawiać będziemy w miesiącu listopadzie podczas wieczornego różańcu o godz. 17:45. Natomiast w biurze parafialnym przyjmujemy wymienianki roczne za naszych zmarłych, których polecać będziemy w modlitwie różańcowej w każdy wtorek przez okres całego roku.

5. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17:00 w salce Św. O. Pio odbędzie się spotkanie dla Strażników Najświętszego Sakramentu i dla wszystkich chętnych, którzy pragną adorować Pana Jezusa w naszej Kaplicy.

6. W czwartek w liturgii przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

7. Kandydatów do Bierzmowania z klas VII Szkoły Podstawowej zapraszamy w poniedziałek (24.10.) na Mszę św. o godz. 18:30 i spotkanie po Mszy św. w kościele.

8. Kandydatów do Bierzmowania z klas VIII Szkoły Podstawowej zapraszamy we wtorek (25.10.) na Mszę św. o godz. 18:30 i spotkanie po Mszy św. w kościele.

9. Kandydatów do Bierzmowania z klas I Szkół Ponadpodstawowych zapraszamy na spotkanie w czwartek (27.10.) na godz. 19:00 przy wejściu do zakrystii.

10. W piątek (28.10.) odbędzie się Bal Wszystkich Świętych, na który zapraszamy wszystkie dzieci. Rozpoczniemy o godz. 16:30 w kościele „10” różańca. Część radości i wspólnej zabawy w salce domu parafialnego. Zakończenie o godz. 19:00. Rodziców, opiekunów zapraszamy do towarzyszenia dzieciom.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: 

– o objawieniach maryjnych,

– o tym, jak zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki,

– oraz wiadomości z życia naszej Diecezji.                 

12. W minionym tygodniu próg wieczności przekroczyli z naszej wspólnoty parafialnej:

Jan BUKOWSKI

Janina LEWANDOWSKA

Hanna KĘDZIERSKA, których ze wszystkimi naszymi Zmarłymi polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…