1. Zakończył się nasz odpust ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Wyrażamy wdzięczność Bogu za cały ten czas modlitwy. Wszystkim Parafianom, Kapłanom Współpracownikom, Kapłanom Gościom, Policji, Grupom Modlitewnym, Służbie Liturgicznej, Wojownikom Maryi, naszym organistom i kościelnym, dzieciom sypiącym kwiaty, osobom stawiającym ołtarze oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia i duchowego przeżycia uroczystości patronalnych składamy serdeczne podziękowania! Niech Pan Bóg codziennie obdarza Was swymi łaskami, a Matka Boża nieustannie otacza macierzyńską opieką.

2. Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca, dlatego składka przeznaczona jest na potrzeby naszego Sanktuarium. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

3. Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie w łączności z wieczorną Mszą św. o godz. 18:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

4. W tym tygodniu:

We wtorek w liturgii Kościoła przypada święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. O godz. 18:30 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji Trwam, a po Eucharystii na nabożeństwo ku czci św. Marii Goretti o przebaczeniu.

W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiać będziemy wspólnie podczas nabożeństwa majowego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcamy do modlitwy w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. W najbliższą niedzielą przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.:

– „Wołając o Ducha” i „Pierwsza jest miłość” – rozważanie liturgii Słowa,

– O św. Andrzeju Boboli – człowieku z krwi i kości,

– oraz wiadomości z życia naszej Diecezji.

7. W minionym tygodniu próg wieczności przekroczyli z naszej wspólnoty parafialnej:

Jerzy Nurkiewicz

Edyta Biernacka, których ze wszystkimi naszymi Zmarłymi polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…