1. Wszystkich pielgrzymów, którzy byli w Częstochowie 8 i 9 września zapraszamy serdecznie na Mszę Św. Dziękczynną za pielgrzymkę dzisiaj o godz. 12:30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

W środę wspomnienie św. Wincentego á Paulo, kapłana

W czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika

W piątek święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

W sobotę – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła

3. W przyszłą niedzielę o godzinie 18:00 Msza święta w intencji Matek i Ojców Żywego Różańca i Rycerstwa Niepokalanej. Po Eucharystii comiesięczne spotkanie.

4. W sobotę, 30 września organizujemy wyjazd dla dzieci, rodziców i chętnych Parafian do Byszewa. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 9:30, powrót około 16:00. W programie Msza św. o godz. 11:00 oraz niespodzianka. Koszt wyjazdy to 30 zł. od osoby. Serdecznie zapraszamy.

5. W dniach 13-14 października organizowana jest diecezjalna pielgrzymka do Częstochowy w ramach przygotowań do obchodów XX rocznicy naszej Diecezji. Z dekanatu wyjedzie 1 autokar 50 osobowy (po 10 miejsc z każdej parafii). W Domu Pielgrzyma zarezerwowano nocleg dla całej grupy. Koszt z noclegiem i ubezpieczeniem wynosi 180 zł. od osoby. Koszt wyjazdu bez noclegu 100 zł. Zapisy w zakrystii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W  „Przewodniku Katolickim”, który można nabyć w zakrystii jest dołączony Modlitewnikiem na każdy dzień października.

7. W minionym tygodniu próg wieczności przekroczył z naszej wspólnoty parafialnej:

Ryszard Ksobiak, którego ze wszystkimi naszymi Zmarłymi polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…