1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną pod hasłem „Misje sercem Kościoła”. W związku z tym składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

2. W parafiach należących do województwa kujawsko-pomorskiego obchodzimy dzisiaj również Uroczystość Św. Jana Pawła II, głównego patrona województwa.

3. W poniedziałek – o godz. 18:00 Msza św. w intencjach czcicieli św. O. Pio, a po Eucharystii nabożeństwo ku czci Świętego stygmatyka.

4. W środę – o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie Ruchu Szensztackiego z s. Olgą.

5. W sobotę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

6. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:40; a  młodzież i dorosłych codziennie o godz. 17:00.

7. Wymienianki jednorazowe za zmarłych, które odmawiać będziemy w miesiącu listopadzie podczas wieczornego różańca o godz. 17:00 prosimy wypisywać DRUKOWANYMI LITERAMI na wyłożonych drukach i składać je w zakrystii.

8. Papież Franciszek zachęcił do podjęcia modlitwy, postu i pokuty w intencji pokoju w dniu 27 października. Zaproszenie jest skierowane do katolików jak również wyznawców innych religii.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze tygodnika „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem naszej Diecezji przeczytamy m.in.:

– o Światowym Dniu Misyjnym, który dzisiaj obchodzimy,

– o tym jak manipulują internetowi idole;

– o wchodzącym do kin filmie „Figurant” opowiadającym o tym jak inwigilowano Karola Wojtyłę.

10. W minionym tygodniu próg wieczności przekroczyli z naszej wspólnoty parafialnej:

Jerzy Pawełczak

Edmund Różański

Dominik Krzewiński

Alina Świątkiewicz

Anna Sobierajska, których ze wszystkimi naszymi Zmarłymi polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…