NAWRACAJCIE się i WIERZCIE w EWANGELIĘ

1. Za złożone ofiary w zeszłym tygodniu do puszek na Misyjne Dzieła Pomocy „Ad Gentes” składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Dzisiaj przypada druga niedziela miesiąca, dlatego składka przeznaczona jest na potrzeby naszego Sanktuarium. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

3. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Pana Pawła Cwynara – byłego gangstera, wielokrotnego recydywistę, po nawróceniu Rycerza Zakonu Jana Pawła II, pisarza i społecznika, który będzie dzielił się swoim świadectwem podczas wszystkich Mszy św.

4. Zapraszamy na nabożeństwa Pasyjne. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:30 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątki na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dzieci o godz. 16:30, a dorosłych i młodzież o godz. 17:30.

5. Kartki do Komunii Wielkanocnej można odbierać po każdej Mszy św. w zakrystii.

6. Do skarbonki wyłożonej na stoliku przed ołtarzem można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego celem ujednolicenia wystroju. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 

7. W tym tygodniu:

W poniedziałek – przypada X rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Osobie i posłudze apostolskiej Następcy Św. Piotra.

W czwartek – o godz. 18:30 Msza św. w intencji Ojczyzny, Kościoła, Radia Maryja i Telewizji Trwam, a po Eucharystii nabożeństwo ku czci św. Marii Goretii o przebaczeniu.

8. Zapraszamy wszystkich do modlitwy uwielbienia Chrystusa eucharystycznego i trwania w jedności z naszym Panem i Zbawicielem w naszej kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w domu parafialnym.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W  „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.:

– Jak cierpieć z Jezusem?

– Jak sprawiać jedność zamiast zamętu?

– oraz wiadomości z życia naszej Diecezji.