Ks. Proboszcz

Ks. Kanonik Józef ORCHOWSKI
Urodzony 5 marca 1953
Imieniny 19 marca
Święcenia 4 czerwca 1977
Ustanowiony 1992
Mianowany kanonikiem 25 marca 2006
Diecezjalny opiekun Legionu Maryi

Księża Wikariusze

Ks. Sławomir RAJEK
Święcenia 25 maja 2013
Ustanowiony 2020

Ks. Dawid PERLIK
Święcenia 30 maja 2009
Ustanowiony 2021
Egzorcysta diecezjalny
Diecezjalny koordynator Odnowy w Duchu Świętym

Na terenie parafii mieszka:

Ks. Henryk Jankowski – emeryt
Święcenia 24 maja 1967