Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych bliskich, krewnych, znajomych. Zachęcamy wszystkich, by nie był to miesiąc samej tylko zadumy nad śmiercią i przemijaniem, ale także czas czynnej pomocy wszystkim duszom oczekującym w czyśćcu na osiągnięcie pełni radości z Niebie.

W środę, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym Sanktuarium o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00.

W czwartek, 2 listopada, przypada w liturgii Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. o godz. 7:00, 9:30, 16:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 9:30 w Dzień Zaduszny zapraszamy na procesję do czterech stacji w naszej świątyni z modlitwą za wszystkich bliskich zmarłych.

Wymienianki to szczególna pamięć o zmarłych. Polegają na wyczytywaniu imion i nazwisk osób nieżyjących, za które zanoszone są wspólne modlitwy. Przypominamy, że różaniec wypominkowy w naszym Sanktuarium odmawiany jest o godz. 17:00. W zakrystii można składać wymienianki jednorazowe za zmarłych, które odmawiać będziemy w miesiącu listopadzie.
Natomiast w biurze parafialnym przyjmujemy wymienianki roczne za naszych zmarłych, których polecać będziemy w modlitwie różańcowej w każdy wtorek przez okres całego roku.