1. Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 12:30 podziękujemy za wszelkie łaski, jakich Pan Bóg udzielił Kościołowi i każdemu z nas – odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu  i odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa, Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi oraz odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

W czwartek – święto św. Andrzeja, Apostoła

W piątek I piątek miesiąca

  • Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży od godz. 17:00, dla starszych podczas każdej Mszy św.
  • Po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

W sobotę I sobota miesiąca

O godz. 12:00 Msza św. z nabożeństwem Wynagradzającym Niepokalanemu Sercu NMP.

3. Kapłani poinformują chorych telefonicznie o terminie odwiedzin z posługą sakramentalną. Będzie to już wizyta przedświąteczna. Dlatego nowych chętnych jak i chorych tzw. jednorazowych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym do środy włącznie.

4. W przyszłą niedzielę: I Niedziela Adwentu oraz początek nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.

5. O godz. 18:00 w przyszłą niedzielę Msza św. w intencji Matek i Ojców Żywego Różańca, a po Eucharystii comiesięczne spotkanie.

6. Po każdej Mszy św. w pomieszczeniu przy zakrystii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Z naszej parafii nie został nikt upoważniony do roznoszenia opłatków po domach.

7. Zachęcamy Parafian do nabywania świec „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” w cenie 10 zł. za małą i 20 zł. za dużą świecę.

8. W kwietniu 2024 r. jest zaplanowana diecezjalna pielgrzymka do miejsc świętych we Włoszech z okazji 20 rocznicy powstania naszej diecezji. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

9. W piątek na godz.16:30 do salki parafialnej zapraszamy dzieci do zrobienia wieńcy adwentowych, które zostaną pobłogosławione w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Przewodniku Katolickim”, który jest do nabycia w zakrystii dołączony jest Modlitewnikiem na każdy dzień grudnia.

12. W minionym tygodniu próg wieczności przekroczyli z naszej wspólnoty parafialnej:

Anna Prońko

Leon Gonia, których ze wszystkimi naszymi Zmarłymi polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…