1. Za złożone ofiary do puszek w święto Ofiarowania Pańskiego na pomoc dla klasztorów klauzurowych składamy serdeczne Bóg zapłać!
2. Dzisiaj o godz. 18:00 Msza św. w intencji Matek i Ojców Żywego Różańca i Rycerstwa Niepokalanej. Po Eucharystii comiesięczne spotkanie.
3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
W poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, która czczona jest jako patronka domu, chroniąc przed pożarem oraz od innych kataklizmów. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.
We wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
O godz. 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci
W sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
4. W sobotę, 10 lutego do godz. 9:00 na podwórzu przy plebanii przeprowadzona będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Przychody przeznaczone będą na wsparcie polskich misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata. Zapraszamy do włączenia się w to szlachetne dzieło.

5. W przyszłą niedzielę (11 lutego) taca przeznaczona będzie na potrzeby naszego Sanktuarium.
Jest to Światowy Dzień Chorego. O godz. 12:30 sprawowana będzie Msza św. w intencji chorych z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Prosimy krewnych oraz sąsiadów o pomoc w dojściu chorych do kościoła.
6. We wtorek, 6 lutego po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
7. W czwartek, 8 lutego po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży ze szkół średnich bezpośrednio przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania oraz dla ich rodziców. Spotkanie obowiązkowe!
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącym numerze „Przewodnika Katolickiego” przeczytamy m.in.:
– po co błogosławimy przedmioty,
– o języku Jezusa i Jego uczniów,
– oraz wiadomości z życia naszej Diecezji.
9. W minionym tygodniu próg wieczności przekroczyli z naszej wspólnoty parafialnej:
† Jan Lach
† Barbara Szweda
† Marian Baścikowski
† Celina Pawłowska, których ze wszystkimi naszymi Zmarłymi polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
